Var och köpte saffran idag för imorgon ska det bakas lussbullar.
Men trodde nästan jag skulle smälla av så dyrt det är med saffran, 1 g 64 kronor.
Ja inte är det billiga bullar detta.
Hoppas verkligen dem blir bra för imorgon är det första gången som jag testar på detta.
Återkommer imorgon med resultat.
Inga kommentarer:
Skicka en kommentar